Clicky

KuchniaRSS: News Maker

Pomysł na barek w kuchni

Opublikowany Czerwiec 25, 2010 w kategorii: Kuchnia

Barek w kuchni to z pewnością jeden z ciekawszych pomysłów na aranżację kuchni. Posiada wiele zalet zarówno pod kontem ergonomii i funkcjonalności jak i bez wątpienia estetyki. Jeśli tylko tylko rozmiar i układ pomieszczeń w naszym mieszkaniu na to pozwalają warto rozpatrzyć możliwość zastosowania barku podczas planowania układu kuchni.


Barek doskonale nadaje się do oddzielenia kuchni połączonych z salonem i zwykle w takich znajduje swoje zastosowanie. W zależności od potrzeb można go wykorzystywać tak do przygotowywania potraw czy innych prac kuchennych, jak i może przejąć naszej kuchni funkcję tradycyjnego stołu, dzięki czemu pojawia się dodatkowe miejsce.

Barek można na różne sposoby modyfikować dodają dodatkowe stopniowane blaty lub rury łączące go z sufitem na których montowane są specjalne obrotowe kosze. wszystkie te zabiegi poprawiają funkcjonalność a także końcowy efekt wizualny. Mogą być wykonane z płyty wiórowej, drewna, lecz często bywają murowane lub z płyty kartonowo gipsowej. Opcji jest naprawdę wiele dlatego warto zorientować się w możliwościach zanim zapadnie decyzja jaki barek chcieli byśmy w swojej kuchni. Ciekawe informacje dotyczące tego jak można zaprojektować barek w kuchni.

Pomysły na barek kuchenny

Barek w kuchni


Post Comment

Tagi: ,