Clicky

SalonRSS: News Maker

Luksusowy apartament

Opublikowany Czerwiec 25, 2010 w kategorii: Salon

Luksusowy apartament to marzenie nie jednej osoby, marzenie które niestety spełni się tylko tym najbardziej pomysłowym i zaradnym. Czym tak właściwie jest apartament ? Co odróżnia go od zwykłego mieszkania ? Poza oczywistą sprawą jaką jest cena, a co za tym idzie zwykle bardzo atrakcyjna lokalizacja czy też pod kontem umiejscowienia w danym mieście, czy też pod kontem umiejscowienia w danym budynku. Istotną różnicą będzie sposób w jaki jest on rozplanowany. Różnicą która sprawia że nawet 40 metrowa przestrzeń staje się atrakcyjnym i efektownie wyglądającym mieszkanie.


Ze względu na to że apartamenty budowane są z myślą o jednym mieszkańcu, ewentualnie parze projektant może pozwolić sobie na nieco inne podejście niż przy mieszkaniu naturalnym skupiając się na uzyskaniu maksymalnej przestrzeni kosztem funkcjonalności. W apartamencie zwykle wystarczy jedna sypialnia, do tego przestronna łazienka, oraz bardzo często symboliczna kuchnia połączona z przestronnym dominującym salonem. Właśnie salon jest w apartamencie miejscem kluczowym. Zarówno jako pomieszczenie funkcyjne, ale także reprezentacyjne, i dzięki temu że poświęca mu się najwięcej przestrzeni pojawiają się możliwości aranżacji niedostępne w tradycyjnych salonach małych blokowych mieszkań.

Dzisiaj zamieszczamy fotografie kilku efektownych, luksusowych apartamentów, które potwierdzają wspomniane wcześniej reguły. Być może zmobilizują do walki o swój własny apartament i to bynajmniej nie na kredyt.

Aranżacje apartamentów


Post Comment

Tagi: , ,