Clicky

KuchniaRSS: News Maker

Francuskie luksusowe kuchnie z drewna

Opublikowany Marzec 8, 2010 w kategorii: Kuchnia

Urządzający swoją wymarzoną kuchnię klient ma dziś dostęp do naprawdę szerokiej gamy materiałów z których mogły by być wykonane jego meble kuchenne. Na rynku można spotkać zarówno szczególnie popularne meble wykonane na bazie płyty MDF, charakteryzujące się szeroką gamą kolorów kształtów oraz stosunkowo przystępną ceną, czy też kuchnię z frontami wykonanymi z odpowiednio oprawionej laminowanej płyty wiórowej. Jednak jeśli ktoś szuka mebli powyżej średniego poziomu powinien skierować swoją uwagę na meble kuchenne z drewna.


Drewno to moda która już od dłuższego czasu z powodzeniem powraca do salonów meblowych, na fali ekologii i zdrowego trybu życia każdy stara się ograniczać obecność produktów sztucznych w swoim otoczeniu, w i w te właśnie trendy doskonale wpisują się drewniane meble. Których nie wykańcza się już dziś twardymi lakierami polimerowymi, tylko ekologicznymi farbami lub spełniającymi rygorystyczne normy pd względem zawartości różnych szkodliwych związków powłokami lakierniczymi. Szczególnie meble w stylu skandynawskim hołdują tej zasadzie, jednak że moda rozprzestrzenia się także na inne rodzaje wzornictwa.

Francuskie kuchnie z drewna

Doskonałym przykładem potwierdzającym tą regułę mogą być kuchnie od francuskiego producenta mebli firmy Perene, proponują oni kilka aranżacji w umiarkowanie nowoczesnym stylu bez szczególnych udziwnień, utrzymane w jasnych odcieniach kuchnie z drewna. Jest to z pewnością piękna kolekcja przedstawiająca nowoczesne luksusowe meble kuchenne, którą warto obejrzeć w ramach poszukiwania inspiracji do zabudowy własnej kuchni.

fot. www.perene.fr

fot. www.perene.fr

www.perene.fr

fot. www.perene.fr

fot. www.perene.fr

fot. www.perene.fr


Post Comment

Tagi: ,